MÖBLER / Bord / Skrivbord 14035231
nr 1403 5231
Skrivbord
Nyrokoko, Mahogny/valnöt. Bredd: 130, djup: 74 cm, höjd: 75 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:16:24
10/6 20:25:44
400 kr
12/6 12:37:35